Pierwsi prelegenci potwierdzeni

Pierwsi prelegenci potwierdzeni

Cieszymy się, że wreszcie możemy potwierdzić Wam dwóch pierwszych gości, którzy będą mieli okazję wystąpić dla wszystkich uczestników Miedź Jamu 2021 – Macieja Miąsika, Wojciecha Kasprzyka – oraz prowadzącego wydarzenie Mateusza Witczaka.

Pierwszy to prawdziwy weteran polskiej branży, który zajmuje się grami wideo od blisko 30 lat. W swojej karierze miał okazję tworzyć takie projekty, jak Fire Fight, Schizm czy Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Drugi to doświadczony Business Development Manager, który większość kariery spędził przy z grach mobilnych oraz przeglądarkowych. Mateusz z kolei jest znanym dziennikarzem i felietonistą, aktualnie wydawcą serwisu PolskiGamedev.pl, a wcześniej związany był m.in. z pismami “CD-Action”, “Play” i “Pixel”.

I choć to dopiero początek, już teraz możemy z pełnym przekonaniem zagwarantować, że będzie ciekawie! Wkrótce przekażemy Wam informacje o kolejnych gościach, którzy będą mieli możliwość pojawić się na wydarzeniu i przekazać Wam ogromne pokłady wiedzy. W końcu mowa jest srebrem, milczenie złotem, a tworzenie gier miedzią! 

Przypominamy, że zapisy już ruszyły i potrwają tylko do 17 maja, jeśli więc jesteście zainteresowani, koniecznie zajrzyjcie do zakładki z formularzem zgłoszeniowym – w tym miejscu